Vali Şıldak’tan Susurluk Şeker Fabrikası’na ziyaret

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Balıkesir Vali Hasan Şıldak, programı kapsamında, şeker üretimindeki yüksek kapasitesiyle ülkede adından söz ettiren Susurluk Şeker Fabrikasında incelemelerde bulundu.

Beraberinde Susurluk Kaymakamı Muammer Köken, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Yıldız ve İl Tarım Orman Müdürü Erkan Alkan’ın da bulunduğu ziyarette Fabrika Müdürü Kürşat Erdoğan’dan pancarın şekere olan yolcuğu ile ilgili bilgi aldı. Fabrikanın üretim alanlarını gezen Şıldak, çalışanlarla yemekte bir araya geldi. Vali Şıldak, tarım şehri Balıkesir’in sanayide de gücünü gösteren firmalarıyla parlayan bir yıldız olduğunu söyledi. Şıldak, ayrıca Balıkesir’de pancar ekim alanlarının arttırılması konusunda çalışma yürüttüklerini de sözlerine ekledi.

Susurluk Şeker Fabrikası Müdürü Kürşad Erdoğan ziyaret sonrası sosyal medyada şu şekilde paylaşımda bulundu:
“Balıkesir Valimiz Sayın Hasan Şıldak, Susurluk Kaymakamız Sayın Muammer Köken, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Sayın Hasan Onar, Balıkesir İl Jandarma Komutanı Albay Ali Yıldız, Balıkesir İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Erkan Alkan ve birlikte gelen il-ilçe müdürleri ile birlikte geniş katılımlı bir heyet fabrikamızı ziyarette bulundu. Sayın Valimiz ve beraberindeki pek kıymetli misafirlerimizin bize vermiş olduğu bu nazik destek ziyareti için teşekkürü bir borç biliriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir