Mehmet Doğan’dan Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması

Haberi sosyal medyada paylaşın!

AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında gazetecilerle bir araya geldi.

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kapsamında gazeteciler ile kahvaltıda bir araya geldi. AK Parti İlçe Başkanı Doğan, toplantıda Bandırma’da halk için çalışmaya devam ettiklerini dile getirerek halkın refahını arttıracak birçok projeyi hükümetin de destekleri ile tamamladıkları söyledi. Doğan, Bandırma’da yaptılan anketler sonucunda ilk sırada olan 2 konunun trafik ve otopark sorunu olduğuna değinerek “Trafik sorunu ile ilgili 6. Ana Jet üssü ve Liman AVM kavşağında yaptığımız çalışmalar ile şehre giren ve şehrimizden geçen trafik yoğunluğunu daha akıcı bir hale getirdik. Tabiki asıl Sanayi, Muslubaşlar ve Devlet hastanesi kavşaklarında yapacağımız çalışmalar ile şehir trafiğini yetki alanlarımız dahilinde rahatlatacağız.Tüm bunlar devletimizin özkaynakları ile gerçekleştiği için proje, kamulaştırma ve ödenek süreçlerini takip eden bürokratik işlemler. Ancak hepsinin planlamasını yapıyoruz. Yarın değil ama önümüzdeki süreçlerde hem bunları hem de daha fazlasını gerçekleştireceğiz.” dedi.

Bandırma’nın ilkokul, ortaokul ve lise sorununu ortadan kaldırdıkları söyleyen Doğan, Son 3 yılda Milli Eğitim alanında yaklaşık 300 milyon liralık yeni yatırımı tamamladıklarının bilgisini vererek Bandırma’da 2003 yılından bu yana eski olan, teknolojiden uzaklaşan ve depreme dayanıksız 30 okulunda yeniden inşaa edildiğini söyledi.

Hastanenin bünyesinde bulunan Kalp ve Diyaliz Merkezi başta olmak üzere bir çok iyileştirme ve geliştirme gerçekleştirdiklerinden söz eden Doğan, “Pandemi dönemine denk gelen Yeni Devlet Hastanesi projemiz hala gündemimizdeki yerini koruyor. Özellikle seçim sonrasında şehrimize yepyeni bir devlet hastanesi kazandıracağımızın şimdiden sözünü veriyoruz.” dedi.

Toplantıda Bandırmaspor’un ışıklandırma ve stat ihtiyacına da dikkat çeken Doğan, spor faaliyetleri hakkındaki yatırımları şu şekilde anlattı:

Bandırmasporumuz için her zaman çalışmaya devam ediyoruz. Şehrimizin takımının 1. Lig’e yükselmesi ile birlikte Tüm stadyumu baştan aşağı yeniledik. Tribün koltukları, çim saha, koşu pistleri, soyunma odaları, Var sisteminin kurulması, Basın ve Protokol bölümlerinin yenilenmesi gibi Stadyumun her noktasını baştan aşağı yeniledik.Banvit Basketbol kulübümüzün kapanmasının ardından tekrar Gençlik Spor Bakanlığımız bünyesine geçen Karaali Acar Spor salonumuzu da şu an tamamen yeniliyoruz. Şehrimizde spora yönelmek isteyen, spor yapmak isteyen tüm gençlerimizi burada çalıştıracağız. Bir çok alanda uzman hocalarımız eşliğinde olacak çalışmalar nihayetinde Kara Ali Acar Spor salonumuzuda halkımızın kullanımına açmış olacağız.Karaali Acar Spor salonumuzun bahçesine kurduğumuz Yeni Gençlik Merkezimizin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Herhangi bir sorun olmayan projede Gençlik Merkezimiz ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzda halkımızın kullanımına açık olacaktır. Ayrıca hem Gençlik Spor Müdürlüğümüz, hem de Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile şehrimizdeki tüm Amatör Spor Kulüplerine destek oluyoruz. Saha yenilemeleri, yeni tesis inşaatları gibi alanlarda talep gelmesi halinde isteklerini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Sözlerini etkinliğe katılan gazetecilere teşekkür ederek sonlandıran Doğan, “Halkımıza söylemek istediğimiz, bizi sosyal medya hesaplarımızdan ve yerel basınımızdan takip etsinler. Biz çalışmaya bıkmıyoruz. Yorulmuyoruz. Kapı kapı sokak sokak geziyor 55 mahallemizde var olmaya devam ediyoruz. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor. Bir kez daha 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir