Çömez resmen İYİ Parti’de

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Ergenekon davası sürecinde yurt dışına çıkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı döneminde danışmanlık ve eski Balıkesir AK Parti Milletvekilliği yapan Op. Dr. Turhan Çömez, resmen İYİ Parti’ye katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda eski AK Parti Milletvekili Op. Dr. Turhan Çömez’in İYİ Parti’ye katıldığını açıkladı. Çömez, İYİ Parti artık saflarında yer alacağını ifade ederek “Bir sürgün hayatı yaşadım. İnanın bana bildiklerimi bilseniz, duyduklarımı duysanız ve gördüklerimi görseniz aynı şeyi yapardınız” dedi.
“MEŞHUR LOBİLERİN ELİNİ ÖPMEDEN DİRENDİ”
Akşener ise Çömez’in zor zamanlardan geçtiğini belirterek “Ben Turhan Bey’i çok uzun yıllardır tanırım. Kumpas döneminde direnmiştir ve kendi dediği gibi sürgüne mecbur kalmıştır. Kendisi söylemez ama sokaklarda yatmıştır. Meşhur lobilerin elini öpmeden direnmiştir. Bizim aramıza misafir olarak gelmedin, asli unsur olarak aramızdasın. Hoş geldin, Allah utandırmasın” diye konuştu. İYİ Parti saflarına geçen Çömez’in rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı. Haber: Belit PEKTEZEL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir