COLOR FESTİVALE SON 5 GÜN!

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Erdek Yaman Beach, 1 Haziran Cumartesi günü renklerin ve müziğin buluştuğu unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. “Yaman Beach”te düzenlenecek olan Color Festivali’nde Batuflex, Mavi Gri, Bedelsiz, Selen Kaba, Berfinmis sahne alacak.


Erdek Yaman Beach, 1 Haziran Cumartesi günü renklerin ve müziğin buluştuğu unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. “Yaman Beach”te düzenlenecek olan Color Festivali, birbirinden farklı sanatçılar ve DJ’ler eşliğinde katılımcılara eğlenceli ve renkli bir deneyim sunacak.

Festival, saat 14.00’da başlayıp gece 01.00’a kadar devam edecek. Etkinlik boyunca katılımcılar, birbirlerine geçici boyalar atarak rengarenk bir dünyanın içinde eğlenecekler. Festivalde, herkesin keyif alabileceği birçok aktivite yer alacak. Plaj voleybolu, çark çevirme oyunları, lezzetli yemek stantları ve alkolsüz içeceklerin sunulduğu alanlar, katılımcılara çeşitli seçenekler sunacak.

Color Festivali’nde sahne alacak sanatçılar ise şöyle:
• Batuflex
• Mavi Gri
• Bedelsiz
• Selen Kaba
• Berfinmis
Bu sanatçılar, festivalin coşkusunu ve enerjisini doruklara çıkaracak performanslarıyla katılımcılara unutulmaz anlar yaşatacak.

Biletlere aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.
https://www.biletimgo.com/etkinlik/erdek-colorfest-2024-6241


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir