Filiz Özdemir, CHP Bandırma Kadın Kolları Başkanlığı’na aday oldu

Haberi sosyal medyada paylaşın!

CHP Bandırma Kadın Kolları Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Filiz Özdemir, “Hep birlikte, güçlü kadın, güçlü Bandırma ve güçlü Türkiye idealimize ulaşacağımıza inanıyorum.” dedi.

CHP’li Filiz Özdemir, CHP Bandırma Kadın Kolları Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. İlçe Başkanlığı’nda yaptığı konuşmada Özdemir, kadınların toplumsal ve siyasal yaşamda daha güçlü, etkin ve etkili bir rol üstlenmesi gerektiğine vurgu yaptı.Özdemir, “Ülkemizin ve şehrimizin geleceğine dair duyduğum sorumluluk bilinciyle, kadınlarımızın toplumsal ve siyasal yaşamda daha güçlü, etkin ve etkili bir rol üstlenmesi için yola çıkmış bulunmaktayım. CHP’nin köklü değerleri ve ilkeleri doğrultusunda, kadınlarımızın sesini daha gür duyurabilmek, hak ve eşitlik mücadelesine katkı sunabilmek adına aday oldum.” dedi.

Kadın Kolları Başkanı seçilmesi halinde kadınların ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda daha fazla söz sahibi olmaları için projeler üreteceğini belirten Özdemir, şu şekilde konuştu:
“Göreve geldiğimde, kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda daha fazla söz sahibi olmaları, hak ettikleri değer ve saygıyı görmeleri için projeler üretecek ve bunları hayata geçirmek için var gücümle çalışacağım. Ayrıca, gençlerimize yönelik eğitim ve istihdam fırsatlarının artırılması için de çaba göstereceğim.”

“GÜÇLÜ KADIN, GÜÇLÜ BANDIRMA”

Bandırma’nın enerjik ve dinamik kadınlarıyla birlikte dayanışma ve kardeşlik içinde daha güzel yarınlar inşa edileceğini dile getiren Özdemir, “Hep birlikte, güçlü kadın, güçlü Bandırma ve güçlü Türkiye idealimize ulaşacağımıza inanıyorum. Bu süreçte desteğinizi ve katkılarınızı bekliyor, tüm Bandırma halkına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir