Onur Göçmez’e “onursal başkanlık” verildi

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Bandırmaspor Kulübü Yönetim Kurulu, 24 Kasım 2022 günü yaptığı toplantısında, 209 üyenin genel kurul üyeliğini feshetti.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, “Tüzüğümüzün 5. maddesini yerine getirmeyen üyelere sosyal medyada, yaygın ve yerel basında yapılan tüm duyurulara rağmen görevlerini yerine getirmeyen 209 üyenin genel kurul üyeliği feshedilmiştir. Konu ile ilgili gerekli bilgileri (0266)721 47 84 nolu telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz” denildi.

GENEL KURUL YAPILACAK

Açıklamada, yeni spor yasasına göre kulübün tüzüğünün revize edilmesi için ilk olağan genel kurul toplantısının 17 Nisan 2023, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 24 Nisan 2023’te yapılacağı bildirildi. Bu genel kurula tüm genel kurul üyelerinin katılmaları istendi.

ONUR GÖÇMEZ’E ONURSAL BAŞKANLIK

Bandırmaspor Kulübü yönetim kurulunun önerisi ve tüm kurul üyelerinin onayı ile yönetim kurulu başkanı Onur Göçmez’e, “onursal başkanlık” görevi verildi. Buna göre göçmez, yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra onursal başkanlık görevini de sürdürecek.

YENİ GÖREV PAYLAŞIMI

Toplantıda, Bandırmaspor Kulübü başkan vekilliğine Gürel Soylu getirildi. Asbaşkanlıkları Bilgen Süngü, İbrahim Ozan Tüm, Özel Aydın, Cihan Aydın, Onur Çon, Salih Soner Koçoğlu, Erol Rüzgar ve Mustafa Der’in yürütmesi karar altına alındı.

Haber: Önder Balıkçı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir