Mesut Bakkal nasıl gitti

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Bandırmaspor, sezona birlikte girdiği Mustafa Gürsel’den sonra Mesut Bakkal’la da yollarını ayırdı. Bandırmaspor Kulübü, Bakkal’ın sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Denizlispor önünde uğranılan 4-1’lik ağır yenilginin ardından düzenlenen basın toplantısında Bakkal, takımdan ayrılma sinyali vermediği halde olayın şu şekilde gerçekleştiği öğrenildi.
Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, Bandırma’da olmadığından maçı statta izlemedi.
Ancak maçtan sonra bordo-beyazlı kulübün üç yöneticisi, kulüp başkanı Göçmez’in de telefonla onayını aldıktan sonra teknik direktör Mesut Bakkal’ı, TOKİ’deki Bandırmaspor tesislerine davet edip, Bandırmaspor’un son iki maçında 7 gol yemesinin kabul edilemeyecek bir iş olduğunu belirterek, istifasını istediler. Bakkal, istifa etmeyeceğini açıklayınca sözleşmesi, kulüp tarafından tek taraflı şekilde feshedildi. Bakkal’ın sözleşmesinde, kulübe ağır bir yük getirecek maddenin bulunmadığı öğrenildi.

TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞI SÜRÜYOR

Bakkal’ın görevine son verilmesinin ardından Bandırmaspor’da üçüncü ve yeni teknik direktör arayışına ağırlık verildi. Yöneticiler, çeşitli isimlerle görüşmelerini sürdürüyorlar. Yeni direktörün, hafta sonunda Ankara’da oynanacak Keçiörengücü maçında takımın başında sahaya çıkması bekleniyor.

Haber: Önder Balıkçı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir