Fatma Sibel Salı aday adaylığını açıkladı

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Fatma Sibel Salı Karabacakoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi 28. Dönem Balıkesir Milletvekilli Aday Adaylığı için başvurduğunu açıkladı.

Bandırma Belediye Meclis Üyesi, Kavram Dershaneleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Kız Çocukları Umudumuz Derneği Başkanı Fatma Sibel Karabacakoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi 28. Dönem Balıkesir Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunu yaptığını belirterek Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde, Kuvayi Milliye kenti olan Balıkesir’i temsil etmek için yola çıktığını söyledi.

“HAKLI MÜCADELEMİZİ YARINLARA TAŞIMAK İÇİN VAR GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM”

Karabacakoğlu, milletvekili aday adaylığını sosyal medya yaptığı paylaşımla şu şekilde duyurdu.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün benim iki eserim vardır; “Biri Türkiye Cumhuriyeti diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir.” diyerek ne kadar önemsediğini görerek ve bu ışıkla yıllardır mücadele verdiğimiz Partimiz Cumhuriyet Halk Partisi 28. Dönem Balıkesir Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumu yaptım. Bugün Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Kuvayi Milliye Kentimizi temsil etmek için yola çıktım. Birlikte hayalini kurduğumuz, özlemini çektiğimiz Özgür, çağdaş ve demokratik Türkiye’yi beraber inşa etmek ve haklı mücadelemizi yarınlara taşımak için var gücümle çalışacağım.Çünkü; “Bugünlerden geriye bir yarına gidenlere kalacak, bir de yarınlar için direnenler. Başlıyoruz, geliyor gelmekte olan.

Haber: Belit Pektezel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir