BANDIRMASPOR YENİ SEZONU AÇTI

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Bandırmaspor yeni sezona hazırlanıyor…

2024-2025 futbol sezonu için 1 Temmuz Pazartesi günü top başı yapan Bandırmaspor, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

Bugün Bandırmaspor sosyal tesislerinde Bandırmaspor idmanını izlemek ve değerli kardeşim Teknik Direktör Mustafa Gürsel ve Bandırmaspor camiasına yeni sezon öncesi başarı dilemek için saat 19.00’da başlayan idmanda hazır bulundum. Yeni sezon öncesi duygu ve düşüncelerini öğrenerek bunları sizlerle paylaşıyorum.

Çünkü iletişim, doğru haber ve habercilik günümüzde habere ulaşma adına önemli bir paradigma. Maalesef bu günlerde bunu kaybettiğimiz için şahsen direkt birinci ağızdan Bandırmaspor adına gerçek haberleri paylaşacağım.

Bu gün idmanı izlemek için bildirmiştim. Başta yönetim olmak üzere takım genel menejeri Ertan Taşkıran ve sevgili kardeşim Teknik Direktör Mustafa Gürsel’e teşekkürlerimi iletirim. Güzel ağırladılar, iyi bir ev sahipliği yaptılar.

Yeni sezon öncesi 1 Temmuz’daki açılışa önemli bir randevum nedeniyle gidememiştim. Ancak bir gün rötar ile hem Bandırmaspor’a hem de kardeşim Mustafa Gürsel’e başarılar dilemek sezon öncesi bu buluşma güzel oldu.

Bandırmaspor sezonu açarken, Bolu kampına kadar hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürecek. Teknik Direktörümüz Mustafa Gürsel sezon başı şunları söyledi: “Bandırmaspor olarak, yeni sezona start verdik. Hepimiz heyecanlı ve hırslıyız. Yönetim olarak hep beraber ihtiyaçlarımız doğrultusunda transferler yaptık. Bu anlamda, iyi ve nitelikli futbolcular transfer ettik. Çalışma şartlarımız, idman sahalarımızın kalitesi, tesislerimiz birçok kulüpte yok.

Bandırmaspor hepimizin takımı, bu şehrin takımı. Bizler bu anlamda profesyonel olarak görevimizi yapıyoruz. Destek mutlaka olmalı. Biz de elimizden gelen en iyi şeyleri yaparak sezona iyi başlamak için Bandırmaspor olarak en iyi şekilde hazırlanıp lige başlayacağız. Şimdi Bolu kampına kadar Bandırma’da çalışıp, ondan sonra lig başlayana kadar daha iyi olmak için güç toplayacağız.”

Transfer konusuna da değinen Gürsel: “İyi, kaliteli, nitelikli ve ihtiyacımız olan bölgelere takviyeler yaptık. Elbette ki elimizdeki şartları düşünerek. Bolu kampı önemli. Yeni transferler de bizim çalışmalarımız sonuç verirse elbette ki yapılır. Burası Bandırmaspor.” dedi.

Haber: Can Emre

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir