Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “En büyük engel sevgisizliktir, sevgi varsa engel yoktur”

Haberi sosyal medyada paylaşın!

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında özel bireylere Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun tarafından düzenlenen kahvaltı gerçekleştirildi.

Grand Asya Balo Salonu’nda düzenlenen etkinlikte konuşan Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, özel bireylerin toplumun vazgeçilmez parçaları olduğunu vurgulayarak “Özel bireyleri sosyal hayata teşvik etmeye ve ihtiyaç duydukları her an onlara yardım eli uzatmaya devam edeceğiz. Onların dertleriyle dertlenerek, hayat içerisinde yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturarak yaşam standartlarını yükselteceğiz. Şunu iyi bilmeliyiz ki; herkesin eşit olduğu, tüm hak ve özgürlüklerden yararlandığı bir toplum tüm engellerin ortadan kaldırıldığı bir toplumdur. Özel bireylerimizin toplum içerisinde ihtiyaç duydukları desteği vermek, onları sosyal hayata adapte etmek hepimizin ortak görevidir. Bandırma Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bugüne hayata geçirdiğimiz projelerimizin tamamında özel bireylerimizin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Bandırma Belediyesi olarak yapılan çalışmalardan bahseden Tosun, “Söz verdiğimiz gibi bu şehir herkesin şehri olacak. Bu şehirde eşit, adil kamu hizmetlerini ayrım yapmadan her kesimle buluşturmaya devam edeceğiz.
Unutmamalıyız ki en büyük engel sevgisizliktir, sevgi varsa engel yoktur. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Şehrimizdeki özel bireyli kardeşlerim olmak üzere ülkemizdeki tüm özel bireyli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor, aileleriniz ile birlikte huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.” şeklinde konuştu.

Kaymakam Engin Aksakal’ın da konuşma yapmasının ardından Engelime Renk Ver Derneği gösterilerini sergiledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir