Bakkal’dan maç değerlendirmesi

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Bandırmaspor Teknik Sorumlusu Mesut Bakkal 1-4 yenilgi ile sonuçlanan Bandırmaspor-Denizlispor maçı ardından açıklamada bulundu.

“BU YENİLGİ BİZE YAKIŞMADI”

“Acı bir yenilgi aldık. Bu yenilgi bize yakışmadı. Umarım bir daha yaşamayız. İki kornerden, iki ucuz gol yedik. Durumu 1-1’e getirdikten sonra yediğimiz ikinci gol gardımızı düşürdü. Rakibimize uzak oynamamız yenilgiyi hazırladı. Hedeflerimiz doğrultusunda giderken böylesine bireysel hatalar sonucunda yediğimiz ucuz gollerle yenilgi bizi üzdü. Hata benim. Demek ki takımı iyi hazırlayamamışım. Taraftarlardan özür diliyorum. Ancak Bandırmaspor, iddialı bir camia. Bu zorlukların da üstesinden geliriz. Bu maçın pardonu yok. Kötü oynadık ve kaybettik. Bu şekilde final oynanmaz. Takımda rotasyon yapabilirim.”
HAMDİ DEMİRTAŞ(Denizlispor yardımcı antrenörü):

“ZOR BİR DEPLASMANDAN 3 PUANLA DÖNÜYORUZ”

“Bandırmaspor gibi zor bir deplasmandan, farklı bir galibiyetle dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Rakibimizi iyi analiz etmiştik. Oyunu kanatlara yayarak, maçı kazandık. Attığımızdan fazlasını da atabilirdik. Çok hayati 3 puanla dönüyoruz. Şimdi hedefimiz bir seri yakalayarak, tehlike bölgesinden uzaklaşmaktır.”

Haber: Önder Balıkçı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir