AK Parti Milletvekili Aday Adayı Cumhur Geçici: “Bu yol hizmet yarışıdır”

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Cumhur Geçici, 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan genel seçimlerde AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Cumhur Geçici, AK Parti’den Balıkesir milletvekilliği için aday adayı olduğunu, ilçe binasında yaptığı açıklamayla duyurdu. Sözlerine ülkemizde yaşanan deprem felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlara rahmet dileyerek başlayan Geçici, 2002 yılından itibaren AK Parti’ye gönül verdiğini ve bir çok kademede görev alarak hizmet ettiğini söyledi.

Geçici, “Ben bugüne kadar Bandırma Yönetim Kurulu arkadaşlarım ile birlikte yalnızca siyaset yapmadım. Sadece halkımıza hizmet etmek, onların işlerini kolaylaştırmak ve refah düzeylerini arttırmak için gece gündüz demeden canla başla çalıştım. Ailemle, arkadaşlarımla ve siyasi büyüklerim ile yapmış olduğum uzun istişareler sonucunda şehrime ve ülkeme hizmet etmek için bu kararı aldım. Biz Milletvekili Aday Adayları olarak asla birbirimizin rakibi değiliz, olamayız. Bu yol hizmet yarışıdır, partimizi yüceltme, gücümüze güç katma yarışıdır. Bu hizmet yarışında biz hepimiz biriz, Beraberiz. Nasip olursa Adaylığım onandığı zaman tüm arkadaşlarım ile birlikte bu hizmet yolunda davamızı sürdüreceğiz.” dedi.

 “14 MAYIS’TA YENİ BİR TARİH YAZMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Cumhur İttifakı olarak aynı ideoloji ve hizmet yolunda ilerlediklerini ifade eden Geçici, “Ben Partimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman emrindeyim. Bizde görev istenmez, görev verilir düsturu hâkimdir. Bugüne kadar öyle çalıştım, sonuç ne olursa olsun bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim. Bizler Cumhur İttifakı olarak hepimiz aynı ideolojide, hizmet yolunda ilerliyoruz. Farklı kutuplardan olan ve sadece menfaatler için bir araya gelen İttifaklar ile bizi karıştırmayın. Biz 14 Mayıs’ta yeni bir tarih yazmak için yola çıktık. Biz Cumhuriyetin sahibiyiz. Ülkemizi, Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında, çıkartmış olduğumuz muasır medeniyetler seviyesinin de üzerine taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde milletimize ve devletimize hizmet etmek için milletvekilliğine adayım. Bu şehrin çocuğu olarak kentimizin ve halkımızın sesi olmaya devam edeceğim. Dua ve Desteklerinizi bekler, Tüm arkadaşlarıma bu kutlu yolda başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.

Haber: Belit Pektezel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir