Seval Bozkurt, milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Haberi sosyal medyada paylaşın!

29 Ekim Kadınları Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Seval Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 28. Dönem Balıkesir Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Seval Bozkurt, Milli Mücadelede ilk kurşunların atıldığı Kuva-yi Milliye’nin başkenti olması ile adını tarihin altın sayfalarına yazdıran Balıkesir’i, CHP milletvekili olarak gururla temsil etmek istediğini ifade ederek şu şekilde konuştu:

“Yıllardır bir neferi olmaktan onur duyduğum, belde temsilciliğinden başlayarak her kademesinde görev yaptığım partimin üyelerinden aldığım güç ile cumhuriyet halk partisi 28. Dönem Balıkesir Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumu yaptım. Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde iktidar yürüyüşümüze katkı sunmak, Kuva-yi Milliye’nin başkenti, nefesimize nefes katan Balıkesir’imizi mecliste temsil etmek adına kendime güvenerek yola çıktım.” dedi.

 

“BAŞLIYORUZ, GELİYOR GELMEKTE OLAN”

Bozkurt destek olan herkese teşekkürlerini ileterek  “Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanımda olarak bana destek olacak tüm partililerime, dostlarıma ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. 14 Mayıs akşamı Millet İttifakı olarak hep beraber Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığını kutlamak üzere; başlıyoruz, geliyor gelmekte olan” dedi.

Haber: Belit Pektezel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir