Kız çocuklarının eğitimine katkı sağlamak amacıyla yardım konseri düzenlendi

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Bandırma Belediyesi Bandırma Kent Konseyi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği işbirliğiyle, deprem bölgesindeki kız çocuklarının eğitimine yardım etmek amacıyla Yardım Konseri düzenlendi.

 Kahramanmaraş depremleri sonrasında halen kapanmamış yaraların sarılabilmesi için Bandırma Belediyesi, Bandırma Kent Konseyi Türk Halk Müziği Korosu ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği işbirliğiyle, deprem bölgesindeki kız çocuklarının eğitimi yararına Yardım Konseri düzenlendi. Bandırma Kent Konseyi Halk Müziği Korosu Şef Tolga Erdal yönetiminde şarkılar söylenen konsere vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.  Yardım konserine katılan Bandırma Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun, “Bandırma ailesi bu gece bir kez daha iyilik adına birlik, beraberlik ve dayanışma çatısı altıda toplandı. Deprem felaketinin ilk gününden bu yana olduğu gibi, yine afet mağduru yurttaşlarımıza sahip çıktı. Bu anlamlı organizasyonda emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat da “Bandırma Kent Konseyi Halk Müziği Koromuz Şef Tolga Erdal yönetiminde kız çocuklarının okuması amacıyla ÇYDD Bandırma Şubemiz yararına yine harika bir konser gerçekleştirdi, dinleyenlerin her zamanki gibi kulaklarının pası silindi. Bu anlamlı konser için Şef Tolga Erdal hocamıza, koro başkanımız Elif Babur’a ve emeği geçen herkese yürekten teşekkür ederim.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir