Ali Taylan Öztaylan’dan Kurban Bayramı Mesajı

Haberi sosyal medyada paylaşın!

Kurban Bayramını kutlayan AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, ” Küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşmalı, kardeşlik duygularımızı güçlendirmeliyiz.” dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Öztaylan mesajında sevinçlerin paylaştıkça arttığını vurgulayarak “Bayramlar insanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenimizin devamına vesiledir. Sevinçlerin ve mutlulukların paylaştıkça arttığını,  üzüntüler ve acıların ise paylaşıldıkça azaldığını unutmamalıyız. Bayramlarımızı günün anlam ve önemine uygun olarak yaşamalı, küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşmalı, kardeşlik duygularımızı güçlendirmeliyiz.” dedi.

Bayramda, aile büyüklerini ve sevdiklerini hatırlamanın yanı sıra, aziz şehitlerin aileleri, çocukları ve kahraman gazilerin de unutulmaması gerektiğini belirten Öztaylan,”Bu bayramda nasıl ki annelerimizi, babalarımızı, eşimizi, dostumuzu hatırlayacak, onların yanında olacak isek, aynı şekilde eşsiz fedakârlıklarını daima hissettiğimiz aziz şehitlerimizin ailelerini, çocuklarını ve kahraman gazilerimizi hatırlayarak, onların yanında olmalıyız.” dedi. Kurban Bayramı’nın milletimize, İslam dünyasına barış, huzur ve esenlik getirmesini dileyen Öztaylan,”Kurban Bayramımızın, milletimize, İslam dünyasına, barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyor, bizleri sevdiklerimizle beraber sağlık ve afiyet içerisinde bir bayrama daha kavuşturduğu için Rabbime hamd ediyorum. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir